Relacja z wystawy „Tajemnicza. Barwna Dzika. Puszcza Kozienicka” 31.03.2023

To było wspaniałe popołudnie.
W piątek 31.03.2023 odbył się wernisaż naszej wystawy pt. „Tajemnicza. Barwna. Dzika. Puszcza Kozienicka”. Jest to nasza pierwsza, wystawa w takim formacie ale nasze zdjęcia były także prezentowane przy okazji innych wydarzeń związanych z regionem, o czym już pisaliśmy w poprzednich relacjach.

Chciałbym podziękować wszystkim osobom dzięki którym ta wystawa mogła się odbyć.
Szczególnie dziękuję Pani Kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Pionkach, Pani Marzenie Szulikowskiej za umożliwienie i zorganizowanie wystawy w siedzibie biblioteki oraz Pani Kierownik Kozienickiego Parku Krajobrazowego, Pani Beacie Waluś za miłe przyjęcie naszej grupy, pomysł oraz wsparcie przy organizacji wystawy.

Po powitaniu gości, i krótkim wstępie opowiadającym o naszej grupie i wystawie zaprezentowaliśmy także film oparty o nagrania z fotopułapek, pokazujący m.in. pościg wilka za jeleniem.
Po oficjalnym wprowadzeniu, w miej formalnej atmosferze mogliśmy powymieniać doświadczenia z gośćmi i innymi twórcami z regionu.

Zapraszamy wszystkich tworzących na terenie regionu do publikowania swojej twórczości pod tagiem #ostępowa. Na tagu tym odnajdujemy się jako twórcy w regionu.

Wystawa zawiera 40 zdjęć, pokazujących cały przekrój tematyczny związanych z lasami Puszczy Kozienickiej. Zobaczyć możemy lasy o każdej porze roku, tajemnicze uroczyska, dzikie zwierzęta i rzeki Puszczy.

Nasza wystawa została objęta patronatem medialnym Rekord Grupa Mediowa.

Zapraszamy do odwiedzenia. Wystawę będzie można zwiedzać do 30.04.2023.


Fot. Katarzyna Kolasińska