O Grupie

#Ostępowa to grupa dla wszystkich którzy fotografują, malują, piszą, rzeźbią, komponują, projektują, zajmują się rękodziełem, itp. 

Jesteśmy grupą twórców działających na terenie regionu Puszczy Kozienickiej. Inspirujemy się nim, a zwłaszcza lasami i krajobrazami Puszczy. Pomimo że zajmujemy się głównie fotografią i grafiką to chcielibyśmy skupiać i promować także twórców zajmujących się innymi dziedzinami sztuki takimi jak malarstwo, literatura, rzeźba czy rękodzieło.

Od wielu lat, swoimi pracami staramy się pokazać najpiękniejszą stronę Puszczy Kozienickiej, promując ją m.in. w Internecie, na własnych stronach internetowych czy portalach społecznościowych. Poprzez naszą działalność chcielibyśmy wpłynąć pozytywnie na odbiór regionu, jego rozwój kulturalny, artystyczny i turystyczny.

Grupa #Ostępowa jest grupą wolną tzn. że przystąpić do niej może każdy. Jak? Wystarczy że tworzysz na terenie Puszczy Kozienickiej lub inspirujesz się nią w swojej twórczości i oznaczasz swoje publikacje w Internecie (np. w social mediach) hashtagiem #ostępowa lub #ostepowa.

Na terenie Puszczy Kozienickiej tworzy wielu artystów, twórców, rzemieślników. Z różnych powodów ich (nasze) dzieła nie są znane. Jednym ze sposobów zmiany tego stanu mógłby się stać hasztag #ostępowa.

Grupa nie ma statusu prawnego, nie jest stowarzyszeniem. Jest raczej ideą. Ideą promowania regionu i jego twórców, rozsianych po całym terenie. 

Jaki ma cel?

img

Tworzenie

Tworzenie inspirowane Puszczą

img

Twórcy

Promocja Twórców z regionu

img

Region

Promocja regionu Puszczy Kozienickiej

Chcesz dowiedzieć się więcej, coś zaproponować? Pisz śmiało.

FAQ