Wojtek Stawarz

Fotografuję amatorsko lasy Puszczy Kozienickiej i otaczający krajobraz. Poprzez moje zdjęcia, staram się promować region publikując w social mediach i prowadząc portal informacyjny o Puszczy Kozienickiej. Jestem także pomysłodawcą grupy twórczej „#Ostępowa”.

 

Fotografia

LASu i KRAJOBRAZu REGIONU PUSZCZY KOZIENICKIEJ

Od ponad 16 lat przemierzam ostępy, ścieżki i bagna Puszczy Kozienickiej, polne drogi śródleśnych wsi. Pachnące, letnie bory sosnowe i zasypane śniegiem grądy. Fotografuję zmieniający się wraz z porami roku lasy. Po powrocie ze szlaku działam w internecie, dzieląc się fotografiami na portalach społecznościowych oraz prowadzę stronę internetową z informacjami, aktualnościami i zdjęciami z Puszczy Kozienickiej. Wpadłem na pomysł na stworzenie czegoś bardziej realnego, w postaci grupy twórczej „#Ostępowa”.

Można mnie znaleźć także na:

Ty także tworzysz w regionie? Chciałbyś tutaj być?

Grupa #Ostępowa jest grupą wolną tzn. że przystąpić do niej może każdy. Jak? Wystarczy że tworzysz na terenie Puszczy Kozienickiej lub inspirujesz się nią w swojej twórczości i oznaczasz swoje publikacje w Internecie (np. w social mediach) hashtagiem #ostępowa lub #ostepowa.